Mednarodno gozdarsko tekmovanje in sejem – Lisjak 2017

LETOŠNJA NAJMOČNEJŠA GOZDARSKA TEKMA V SLOVENIJI – LISJAK 2017!

Smo prvi v Sloveniji, ki delamo mednarodno sekaško tekmovanje v enaki kategoriji, kar pomeni, da se bodo predstavniki iz tujine in Slovenije pomerili na isti progi.

Tekmovanje bo potekalo po pravilih IALC (International Association Logging Championship) in obsega naslednje discipline:
– menjava verige in obračanje letve
– kombinirani rez
– precizen rez na podlagi
– zasek in podžagovanje
– za najboljše tekmovalce pa tudi kleščenje

Razpis, pravilnik in prijavni list dobite s klikom na spodnje povezave. Prijave potekajo do 10.6.2017 ali do zapolnitve 30 mest.
Če prihajate iz bolj oddaljenih krajev, je možno dobiti prenočišče v Radovljici po ugodni ceni 22eur/osebo + 5eur/osebo zajtrk. Rezervacije za sobe potekajo do 21. maja.

Poleg tekmovanja pa smo za vas pripravili tudi GOZDARSKI SEJEM.
Vsi tisti, ki ste zainteresirani za razstavljanje na sejmu, prosim kontaktirajte: info@drustvo-lisjak.si . Za več lahko pokličete tudi tel. št. 040 887 341 (Aleš).

Za hrano in pijačo bo poskrbljeno.

Vljudno vabljeni! #Lisjak2017 🙂

RAZPIS LISJAK 2017_ok

Pravilnik sekaških tekmovanj 1

Prijavni list_Izjava Lisjak 2017

društvo LISJAK 13 posts

No other information about this user.

Ni komentarjev